ZÍSKAT SI SRDCE PSÍHO KAMARÁDA NESTOJÍ NIC, ALE DÁ MNOHO.

Aktuálně

Můžete hlasovat v nové anketě na konci menu. Berete své mazlíčky s sebou na dovolenou?

Jsem moc vděčná Lillush*, která vytvořila a nastavila tento krásný design.

Čtěte
Jasttynkovy narozeniny ZDE
Tessinčiny narozeniny ZDE

Může být!

5. února 2011 v 14:45 | Jája |  Psovinky
Tak už mi v pokojíčku chybí jenom jeden kus. Jsou to úložné prostory. Máme je, ale ve čtyři hodiny ráno už k tomu skládání nebyla taková chuť, takže to je přenecháno na dnešek. Pokojíček je moc pěkný.

Chtěla jsem říct, že ta klec, co mám, je moc pěkná . Veliká a to dno nakonec sedí. Docela jsem se nad tím potrápila, když jsem to asi před týdnem skládala.
Máma říkala, že se mi do toho pokojíčku nevejde (má odhadem přes metr), takže mi půjčí od bratrance. Ale vejde se mi tam. Jenže máma na tom trvá, ale až toho osmáka budu mít, tak na tom nesejde. Určitě mi dovolí si ho přendat

To skládání bylo docela o krk. Dno bylo zvlášť a tak jsem se trochu bála, že k té kleci nebude sedět. Když jsem se na něj podívala pořádně, říkala jsem si, že není možné, aby to k sobě sedělo. Ale když k němu jsem jenom lehce přiložila ty mřížky, seděly k sobě.

Dno jsem vzala mezi prsty a táhla ho ze sklepa. Byla tam asi dlouho a tak se naní nachytalo spousta ohavných věcí. Obrátila jsem ho a klepala do spodku. Ale ty pavouci tam zůstali.
Tady vidíme, jakou dlouhou dobu muselo být ve sklepě. Vzala jsem kousek dřeva a bez dívání jsem ty pavouky jaksi odloupla. No fuj. Ale zůstaly jim tam nohy! Tak si říkám, že to už nic není a tím stejným prkýnkem jsem je dala pryč.

Když jsem si to dno pořádně prohlížela, zjistila jsem, že na zeleném plastu není patrný žádný škrábanec. Vůbec není odřené. Byla na něm ještě cenovka a čárový kód s adresou na nějaké klece. Mříže také nějsou vůbec poškozené. Zavírání je pevné a těžko se otvírá, takže nebyla moc používána. Ani pod tou smyčkou těsnící dvířka není patrné žádné setření té barvy.

Říká se, že osmák by měl mít klec spíše vysokou než širokou. To by odpovídalo, kdyby jí bylo půl. Takže lepší větší, ne? Sice jsem to neměřila, ale vysoká je dost. Dno je také vysoké, takže kolem klece nebude naděláno tolik nepořádku. Mám radost.
Také jsem zjistila další otvírání. Asi ve druhé třetině je ta klec snížená asi o patnáct centimetrů (tam je nižší, ale pořád to není úplně malé - hlavně, když je na dně). A to se dá otevřít celé včetně té svislé strany, která to snižuje.

Boj byl ji připevnit ke dnu. I přes to, že byla úplně v pořádku, trochu se zkřivila. Třistrany jsem tam nějak zasadila, ale ta čtvrtá pořád ne a ne jít. Tak jsem tu stranu, která šla přiklapla a lámala si hlavu, jak na tu druhou. Šlo to sice těžko, ale i když nešla pořádně zasadit, zaklapla jsem ji taky. A bum. Zajela tam sama.
Teď je ve sklepě, čeká na pořádné umytí a doufám, že se mi trochu srovná. A když ne, tak to hold bude nuset probíhat jako naposledy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Moniska | 5. února 2011 v 15:52 | Reagovat

To bude mít osmáček skvělé bydlení =)

2 Sachiaru Uchiha Phantomhive | Web | 5. února 2011 v 16:52 | Reagovat

Díky :)
jé osmáček, mno když jsme ho viděli v obchodě, připadal nám moc rychlý a také skákal dot vyoko, tak jsme si místo něj koupily křečka, *teď je to naše největší zlatíčko pod sluncem i s poskládanou klecí (raději^^]
chtěla bych vědět jestli už Vám utek^^
vubec si myslím, že se dá totiž těžce chytnout, takže pokud utek a chytliste ho obdivuji vás, pokud ještě ne, tak se máte na co těšit, i když já na to vlastně nic nemohu říct, osmáka nemám takže ani nevím jak je to těžké

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.