ZÍSKAT SI SRDCE PSÍHO KAMARÁDA NESTOJÍ NIC, ALE DÁ MNOHO.

Aktuálně

Můžete hlasovat v nové anketě na konci menu. Berete své mazlíčky s sebou na dovolenou?

Jsem moc vděčná Lillush*, která vytvořila a nastavila tento krásný design.

Čtěte
Jasttynkovy narozeniny ZDE
Tessinčiny narozeniny ZDE

Nic neohrabaného!

21. listopadu 2010 v 11:57 | Jája |  Kitynka
Tak mi tak při pozorování Kituš přijde, že už je trochu víc mršná. Samozřejmě, vždyď je to kočka. Ale baví mě jí pozorovat, protože jsem nikdy žádnou jinou neměla.

Na zahradě má Kitynka (vlastně je to tam jenom položené) všelijaká prkna která se ještě nějak využijí. A to byste měli vidět, jak to po nich umí, když si třeba hraje s Jasttynkem. Ten chudáček (Jasttynek) by se snad přerazil jenom kvůli tomu, aby jí mohl chytit. Jenže ona si mršně poskakuje z jednoho prkna na druhé.

To, že jí Jasttynek chytá jsem docela nevychytala. Ty si umí hrát aniž by si něco udělali. Jasttynek si s ní hraje jako třeba s Tessinkou a Kittynka má asi za to, že je Jasttouš nějaká hračka.
No tak zkrátka. Kitynka se schová třeba za nějaký roh, Jasttynek si jí nevšimne a ona ne něj skočí. Ale ne s vytaženými drápky! Naopak Jasttynek kolem ní jde, hlábne po ní pacičkou, položí jí na zem a má snad dojem, že si hraje s nějakým jiným psem.
Pejsankov-vesnice.blog.cz/KITYNKA
Tady je Kitynka úplně malinká.

Vzpoměla jsem si ještě na něco. Kitynka má pelíšek v dílně, ve které byly (už nejsou) takové ropzbité dveře a vedle nich taková díra. Nevím, jak to vysvětlit, ale ty dveře tam zkrátka byly špatně položené a v takových prkénkách (nemyslím futra) díra. Ani ne díra, zkrátka mezera. A tou si Kitynka do té dílny vždycky vleze. I při zavřených dveřích.
Humorné je, že je ta mezera tak 30 cm nad zemí. Z každé strany jsem jí tam podepřela prkno (věřte, těch tam je!). A je to k zasmání, když vejdu do té dílny a i když jsou ty dveře do kořán,, Kitynka vždycky pracně jde po těch prkénkách.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 °MiNiLaDý_PaťušhQá°° | Web | 21. listopadu 2010 v 12:06 | Reagovat

jeej peknyy design
a kraasna fotecka to si ty odfotila vsak??:))

2 Moniska | E-mail | Web | 21. listopadu 2010 v 19:38 | Reagovat

To víš, kočky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.